Milí priatelia a kolegovia,

práve sme spustili registráciu na 5. ročník neformálnej konferencie Cesty k dobrej škole. Uskutoční sa vo štvrtok 24. mája 2018 v kongresovom centre Biznisuite (Technopol) v Bratislave. Téma tohtoročnej konferencie: Ako byť dobrým učiteľom?

Podrobný program nájdete na stránke www.cestykdobrejskole.sk, na ktorej sa už môžete aj zaregistrovať. S prihlásením príliš neváhajte, pretože počet miest je obmedzený a prvým 150 prihláseným poskytujeme zľavu na účastníckom poplatku.

Konferenciu organizuje Nezisková organizácia DOBRÁ ŠKOLA v spolupráci s Komenského inštitútom. A opäť nám výdatne pomáhajú kolegovia zo spoločnosti EXAM testinga z Talentídy, n. o.

Budeme radi, ak túto informáciu prepošlete aj ďalším ľuďom, ktorých by konferencia mohla zaujímať.
Ďakujeme.

Tešíme sa na stretnutie a na spoločné diskusie o tom, ako byť dobrým učiteľom.

Vladimír Burjan, šéfredaktor časopisu DOBRÁ ŠKOLA
a organizačný tím konferencie Cesty k dobrej škole 2018

P. S. Takto hodnotili účastníci vlaňajšiu konferenciu:

Milý tím Dobrej školy,
veľká vďaka za užitočne strávený konferenčný deň plný skvelých nápadov, inšpirácií a úžasných ľudí. Bezchybná organizácia, zaujímavé témy, príjemné prostredie, chutné jedlo, skvelá atmosféra… Držíme palce pri príprave a realizácii ďalších ročníkov Ciest k dobrej škole. Tešíme sa na ďalšie stretnutia a spoluprácu. 
– Tatiana Kizivatová, riaditeľka ZŠ J. A. Komenského v Bratislave 

Rada by som sa poďakovala za možnosť zúčastniť sa na konferencii Cesty k dobrej škole 2017. Myslím, že sme tam opäť načerpali veľa inšpirácie a stretli aj veľa priateľov. Verím, že aj organizačný tím je spokojný a želám veľa ďalších úspechov. 
– Milica Danková, Nadácia Orange 

Dnes som sa zúčastnila na konferencii Cesty k dobrej škole 2017. Ponúkla motivujúcu atmosféru, kopu optimizmu a príkladov dobrej praxe. 
– Zuzana Zimenová, poslankyňa NR SR 

Páčilo sa nám a prídeme aj o rok. Téma bola výstižne zvolená: Škola a sloboda – ide to dokopy? My veríme, že rozhodne áno. 
– Monte plus 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *